top of page

איך לבחור מבין היונקים של סטיספייר

היום בפינתנו #SEX_TOY_REVIEW_SUNDAY ולרגל וולינטיינס דיי המתרגש עלינו, אני אענה אחת ולתמיד על השאלה - איזה יונק של סטיספייר הכי שווה מבין ה פרו 2 פרו 3 וקרווי (CURVY). עכשיו, אני מקווה שברור לכם שאני יכולה להעיד רק על פי טעמי האישי ובסופו של דבר כל אחת תבחר לעצמה מה עושה לה את זה, אבל בואו נגיד את זה ככה - יש סיבה שהפרו 2 הוא היונק הפופולרי והנמכר ביותר של סיטספייר.


אז שנתחיל מלמנות את התכונות המשותפות לכל השלושה? כולם יונקים. כולם של סטיספייר (כלומר נותנים עבודה) כולם עמידים במים וכולם מגיעים עם מטען USB, אחריות יבואן לשנה ואחריות יצרן לעוד 14 שנה.


אז מה ההבדלים בתכונות בעצם בין פרו 2 פרו 3 ו-CURVY? לפי הסדר - יניקה, יניקה ורטט, יניקה ורטט + חיבור לאפליקציה. אז על פניו זה נשמע פשטני אבל בפועל זה לא ככה, ושוב ברור לי שיש נשים שיחלקו עלי וזה בסדר, אני כאן לספק לכולן את הצעצועים שהן רוצות ובכל זאת אני תמיד ממליצה על הפרו 2.


סטיספייר פרו 2

Satisfier Pro 2

לפרו 2 אמנם אין רטט (רק פולסים של יניקה) ואין חיבור לאפליקציה, אבל ידית האחיזה שלו נוחה יותר מבחינה ארגונומית, הפלסטיק קשיח יחסית (בניגוד לשניים האחרים שמשולב בהם סיליקון שהופך אותם ליותר רכים וחלקים וזה לא בהכרח יתרון, אבל נרחיב על זה אח"כ) והכפתורים שלו בולטים.


אז אולי זה נראה שבאבולוציה של התפתחות הצעצועים הוא נשאר מאחור אבל דווקא הכפתורים הבולטים האלה הופכים אותו לנוח יותר, כי בואו, כשאנחנו מתעסקות עם הצעצועים שלנו, במיוחד אם זה במשחק זוגי, הידיים שלנו לפעמים לחות או משומנות ואז לפספס את הלחיצה על הכפתור או שהוא פתאום יכבה בלי כוונה זה חתיכת טרן אוף רציני ועם הפרו 2 פשוט אין סיכוי שזה יקרה. ההפעלה פשוטה ואפשר לסמוך עליו שיעשה בדיוק מה שאת רוצה מתי שאת רוצה ובעוצמה שאת רוצה.


סטיספייר קרווי 1 פלוס

Satisfier Curvey 1 Plus

האחיזה של הקרווי גם היא נוחה יותר, הצורה שלו מעוגלת אז אינטואיטיבית מוצלחת יותר והכפתורים שלו בולטים יותר מזה של הפרו 3, ויש לו אכן סינכרון עם האפליקציה, אז אצלי הוא ממוקם במקום השני, אם כי אני יכולה להבין את אלה שמעדיפות אותו על פני הפרו 2 והתחרות בינהם באמת צמודה מאוד (שוב, אצלי נוחות התפעול עולה על הכל בשקלול הכללי).


לאפליקציה בהחלט יש יתרונות ואני אוהבת אותה מאוד אלא שבעיני דווקא בקטגורית היונקים יש לה פחות חשיבות. יש צעצועים שבעיני האפליקציה ממש מוסיפה להם והופכת אותם למה שהם (האיליסיוס למשל, כתבתי עליו רק לפני שבוע), אז בסופו של דבר, בעיניי ההחלטה איזה מבין השניים לקנות מסתכמת בשאלה - האם את רואה את עצמך משתמשת באפליקציה או לא.


סטיספייר פרו 3

Satisfier Pro 3

לפני שפתחתי את החנות, קיבלתי על הפרו 3 המלצה חמה שאפילו הקלטנו במסגרת ההמלצות של הפודקאסט שלנו, וקראתי ברחבי הרשת על לא מעט נשים שנהנות ממנו ושעבורן היניקה האינטנסיבית והרטט הן וואוו אחד גדול שאפילו גורם להן להשפריץ. אני לא מזלזלת בזה בכלל, זה חשוב מאוד ולא סתם הוא גם אהוד ביותר.


עם זאת, מההתרשמות האישית שלי האחיזה בו פחות אינטואיטיבית, הוא חלק והכפתורים שלו מרגישים כמו חלק אינטגרלי מהמעטפת וכמו שתיארתי מקודם זה עשוי לגרום לבלבול ולחיצה על רטט במקום יניקה או שילוב של הרטט עם היניקה ולא לכולן זה מתאים. והכי מבאס זה שהאורגזמה בורחת רגע לפני שהיא קורית רק כי נלחץ הכפתור הלא נכון.


לסיכום

אני אוהבת את הלקוחות שלי מספיק בשביל לספר להן כדי למנוע תסכול אפשרי. אז אם קראתן עד פה אני מקווה שהצלחתי לענות על השאלה הגדולה איזה יונק (של סטיספייר) הכי מומלץ. אם אתם גברים וקראתם עד פה וחושבים לקנות לבנות הזוג שלכם - אל תתלבטו, פשוט תלכו על זה!


אני שמחה לספר לכם שיום יום אני מקבלת מסרונים מגברים שעשו את הנשים שלהם מאושרות וזה רק תורם ומשדרג להם את חיי המין ועושה להם חשק לעוד. וזהו - כיף לי לחלוק אתכם את הידע שלי ואם יש לכם שאלות או בקשות לסיקור לפינות הבאות רק תגידו.


אם רוצים אחד מהחמודים האלה, רק צריך ללחוץ על התמונה:


bottom of page