top of page

אני ופול

לפני שבועיים הייתי צריכה להעביר כמה שעות בשדה התעופה

תמיד חלמתי להתפלח ולהתפנק בלאונג' המפואר של אנשי העסקים, אז חיפשתי הזדמנות לממש את הפנטזיה שלי ומצאתי. הייתי עם נעלי עקב, שמלת מיני וחולצה מחויטת עם מחשוף נדיב, ככה שיכולתי לעבור בתור נוסעת במחלקה העסקית ובכל מקרה נראיתי מעולה. חוץ מזה, סמכתי על יכולת הפלרטוט שלי עם שני המינים למקרה שאתפס.


נכנסתי ללאונג' בלב הולם והופתעתי לגלות שהוא ריק, פרט לבחור אחד שלבש את המדים של עובדי המקום. כשסגרתי את הדלת הוא נעמד, עם חולצה חצי פתוחה ושיער סתור. נראה לי שהערתי אותו. כשהוא התקרב אלי בחיוך קלטתי שהוא חתיך ושרירי החזה שלו שהציצו אלי דרך הכפתורים הפתוחים גרמו לי לחשוב על מה הייתי עושה לו, ומה הייתי נותנת לו לעשות לי.

הוא התקרב אלי והציג את עצמו.


Gentleman with Scotch Art Print by RLawrencePhoto

"אני פול, המארח בלאונג'. יש לך טיסה בקרוב? לא ציפיתי לראות פה אף אחד בשעות הקרובות"

אני לא יודעת מה קפץ עלי באותו רגע, אומץ או שגעון, אבל מצאתי את עצמי מניחה יד על החזה שלו ואומרת לו שאני סולחת לו רק בזכות השרירים האלה. המקום היה ריק, הוא אמר שאף אחד לא צפוי להגיע בקרוב, אז למה לא ללכת על זה?

נשכתי בעדינות את השפה התחתונה והסתכלתי לו ישר בעיניים. המבט שלי לא השאיר מקום לספק. הוא חייך ואמר ששתי הסיבות שהוא לא מדווח שהתפלחתי ללאונג' הן השדיים שלי. דחפתי אותו אל הכורסה שמאחוריו. הוא היה נראה מופתע והתחיל לדבר אבל כשירדתי על הברכיים ופתחתי לו את המכנסיים הוא השתתק.


הרגשתי את הזין שלו מתקשה. הוצאתי אותו מהמכנסיים, והכנסתי אותו לפה. פול – זכרתי במעומם את השם שלו –  נשען אחורה ופישק עוד את רגליו, נאנח ומתנועע בכיסא קדימה ואחורה. אחרי כמה דקות התרוממתי והסתובבתי עם התחת אליו. הוא הוריד לי את התחתונים בשנייה, הדף אותי קדימה על ארבע וחדר אלי מאחורה.

בחיים לא זיינו אותי כל כך חזק. כל פעם שהוא נכנס זה הרגיש יותר עמוק ואני הרגשתי את רמת ההתרגשות שלי הולכת ועולה בהתאמה. פתאום הוא אמר "אני רוצה לרדת לך ואז לגמור לך בפה".


לא יכולתי לסרב…

Nude Ambition Art Print by RLawrencePhoto

התיישבתי בכורסא שהוא ישב בה קודם והוא פישק לי את הרגליים.לשון שלו הייתה הדבר המענג ביותר שחוויתי. הוא התרחק והתקרב, ליקק בעוצמות וכיוונים משתנים ומדויקים וכשהרגשתי שאני חייבת לגמור או שאני מתפוצצת הוא ננעל על הדגדגן ואני הגעתי לאורגזמה מהסרטים.

לא יודעת איך אף אחד לא שמע את הצעקות שלי ולא הגיע לבדוק מה קורה. פול התרומם, וכשאני עוד יושבת, קירב את הזין שלו לפנים שלי. כמו ילדה טובה פתחתי פה גדול ונתתי לו לגמור לי בפה. בחצי שעה האחרונה עד הטיסה, קיבלתי את כל הפינוקים שאפשר לקבל בלאונג' העסקי.


Airport on Ice Art Print by RLawrencePhoto

עוד סיפורים כאלה תוכלו לקרוא במיטה עם זואי.


גילוי נאות: התמונות המלוות את הסיפורים באתר הן של אמנים עצמאיים וקולגות מרחבי העולם , אנחנו אוצרים אותם באהבה. כל רכישה של פריטי האמנות תומכת באמנים וגם מזכה אותנו בסכום פעוט שמסייע לנו להמשיך ליצור עבורכם את התכנים הכי שווים שאנחנו יכולים.פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page