top of page

ארבעת המופלאים של סטיספייר

פאביולאס או מרוולאס?

ביקשתם כל כך יפה אז אני לא יכולה שלא לכתוב לכם יותר בהרחבה על המארז המופלא שהוציאה חברת סטיספייר והגיע בארץ בתזמון מושלם כמתנה לחג. קודם כל נתחיל מהסוף והשאלה הברורה והמתבקשת - מה ההבדל בין ה-"Marvelous 4" ל-"Fabulous 4"? אז התשובה היא רק הידית, הצבע והכפתורים.


אז אם יש לכם התלבטות בין השניים, דעו שהיא לא קריטית, מבחינת הפונקציונליות שניהם זהים. ואם אתם תוהים למה אני אומרת דווקא על המוצר הזה שהוא מושלם (והוא אכן מושלם!!!) אז זה בעיקר בגלל שאני רואה מלא נשים שלא לגמרי בטוחות מה הכי מתאים להן. יש כאלה שרוצות להתנסות לראשונה ולא יודעות לאיזה סוג גירוי הן יתחברו יותר. היונק הוא אמנם סופר פופולרי, אבל לא כולן אוהבות אותו אחרי התנסות ראשונית. אותו דבר לגבי המג'יק וואנד שלנשים מסויימות עושה פלאים ולנשים אחרות פחות מתאים. ומה שמשותף לכולן כמעט הוא שהן פוחדות להתמכר לגירוי מסוג מסוים אחד ורוצות מגוון של אפשרויות.


מגוון הוא טעם החיים

אני, כידוע למי שמכיר.ה אותי, מאוד בעד מגוון וחושבת שלכל אישה צריכה להיות מגירת צעצעועים שתספק את כל הצרכים שלה ואת כל סוגי האורגזמות שאפשר להנות מהן, אבל המציאות היא כזו שלא כל אחת יכולה להרשות לעצמה כמה וכמה צעצועים איכותיים (ונושא האיכות במיוחד מבחינת רמת החומרים כשמדובר על אביזרים שיש להם מגע עם העור ונוזלי גוף הוא סופר חשוב). לכן אני מוצאת את המארז הזה מושלם, כי הוא סוגר את כל הפינות (מגוון, איכות, טכנולוגיות שונות) והוא במחיר באמת מגוחך (פחות מ-400 ש"ח לארבעה צעצועים).


חוץ ממה שכתבתי עד כה, אני חושבת שהרעיון של להשאיר את הידית כבסיס נטען במקום לטעון 4 צעצועים במקביל (ובכלל להחזיק 4 כבלים שונים למטען) הוא גאוני. המודולריות הזו ללא ספק משדרגת את החוויה וגם העובדה שהצעצוע למעשה מתפרק והסוללה נטענת בנפרד מאוד פונקציונלית למי שהפרטיות חשובה לה, ככה זה לא מסגיר מה בעצם מחובר למטען. חוץ מזה לרביעייה הזו יש מצב לחישה! יתרון עצום גם למי שקשה לה להתרכז על מנת להגיע לאורגזמה.


Satisfier Marvelous 4 usage diagram

המארזים של סטיספייר למי שלא מכיר, מגיעים עם איורים על הקופסא, שמסבירים למעשה את התנוחות השונות שאפשר לבצע עם הצעצועים. אז כאן על הקופסא יש הצעות ל 21 תנוחות שונות (אבל ללא ספק אפשר להשתמש בהם בעוד אופנים, אולי פעם אוציא מדריך תנוחות בעצמי).


מתאים גם לאשה וגם לגבר

גם להנאה זוגית, גם להנאה סולו כמובן וגם, כמה מפתיע להנאה גברית! כן, כן, מסתבר שהיונק בנוי בצורה כזו שהוא מותאם לשימוש על העטרה והיברטור הצהוב מותאם גם לשימוש על כל האזור של החיץ בין הנקבים ומתאים גם לחדירה אנאלית.


חוץ מזה כמובן שאפשר להשתמש ביונק לגירוי הפטמות אצל שני המינים ובוואנד אפשר להיעזר למסאג' בכל הגוף! על הארנב אין לי הרבה מה לכתוב כי זה בעיני אחד הצעצועים הכי שווים שאי פעם נוצרו והוא מדבר בעד עצמו. אז אם לסכם את הפלא הזה, המארז הזה מאפשר אורגזמה דגדגנית, וגינלית - נקודת הג'י וה-A, אורגזמת פטמות, והרבה מאוד אופציות למשחק.


העיצוב

Satisfier Marvelous 4 box

עוד לא דיברנו בכלל על כמה הצבעים האלה יפים ובכלל איזה עיצוב מגניב ושמח. כמו כל המוצרים של סטיספייר כמובן שגם אלה עמידים לחלוטין במים, עשויים מסיליקון ידידותי לגוף ועם 15 שנות אחריות. אז אם בא לכם להתפנק עם ארבעת המופלאים האלה, כל מה שצריך זה ללחוץ על הכפתור.


bottom of page