top of page

בלי לומר מילה

רציתי לספר לכם על הפעם ההיא שעשיתי סקס עם בחור שלא ידעתי את שמו, הוא לא ידע את שמי, ובעצם לא החלפנו בינינו מילה.

הייתי באמצע שנות העשרים שלי, גרתי בדירת חדר וחצי, ולעבודה הייתי נוסעת באוטובוס. באחת מהנסיעות הארוכות האלה ישבתי במושב המרובע, פנים אל פנים עם בחור צעיר. לדעתי הוא היה לפני הצבא. העיניים הכחולות שלו פשוט המסו אותי.


בהתחלה לא שמתי לב אליו במיוחד. בזוית העין קלטתי אותו סורק אותי בעיניים גבריות, אבל לזה הייתי רגילה. אחרי כמה דקות המבטים שלנו הצטלבו והעיניים שלנו פשוט התקבעו זה על זו. בלי להרגיש הרגליים של שנינו נשלחו קדימה, כל פעם קצת, מתחככות. אחרי עשר דקות כבר חלצתי נעל אחת וליטפתי לו את השוק עם כף הרגל שלי.


כשהגענו לתחנה שלי סימנתי לו עם הראש שיבוא, והוא קם אחרי וירד מהאוטובוס. לא הסתובבתי אחורה. פשוט הלכתי, והרגשתי אותו אחרי. הרגשתי את המבט שלו על התחת שלי, שמעתי את הצעדים שלו.

הגעתי לבניין, נכנסתי לחדר המדרגות, והוא אחרי.

הידיים שלי קצת רעדו, אז לקח לי כמה שניות להצליח להכניס את המפתח בדלת. בזמן הזה הוא נעמד ממש קרוב אלי מאחור, אבל לא נצמד אלי לגמרי. הרגשתי את הנשימות שלו מעל הצוואר שלי, כבדות כמעט כמו שלי. נכנסנו לדירה הקטנה שלי. הוא נעמד בדלת ככה שהייתי חייבת להיצמד אליו כדי לסגור אותה.

תוך שניה היינו מפותלים אחד בתוך השנייה.

בלי לומר מילה

the kiss Art Print by Peachy Honey

הוא הצמיד אותי לקיר והוריד לי את החולצה. הפשטנו אחד את השני, וחוץ מאנחות וגניחות לא הוצאנו הגה.

הוא הרים אותי על הקיר ולקח אותי למיטה כשאני כרוכה על המותניים שלו. הוא השכיב אותי במיטה, סרק את החדר במבט מהיר ופתח כמה מגירות.

תהיתי מה הוא מחפש והמשכתי לשתוק. הוא שלף גרבי ניילון ארוכות ממגירת הגרביים שלי וניגש אלי. הוא העביר יד אחת לאורך הגוף שלי, מכף הרגל, דרך השוק, הצד הפנימי של הירך, הכוס החם שלי, הבטן, החזה והצוואר. ואז הוא ליטף את היד שלי. מהכתף כלפי מטה, וכשהגיע לכף היד הוא תפס אותה בעדינות והרים לי אותה כלפי מעלה.

בלי לומר מילה

lovers series 2 Art Print by Peachy Honey

הייתה לי אז מיטת ברזל ישנה שבאה עם הדירה, וראש המיטה היה עשוי מפיתוחי ברזל. הוא קשר את כף יד שמאל שלי לברזלים של המיטה, ואחר כך את יד ימין. הקשירה לא הייתה חזקה, וידעתי שאוכל להשתחרר אם ארצה, ובכל זאת, היה שם קצת פחד, שהעצים את עוצמת הריגוש המיני שלי, שכבר היה גבוה ממילא.


חשבתי שבזה סיימנו, אבל הוא ניגש לארון הבגדים שלי ואחרי כמה שניות של חיפוש שלף משם צעיף בד ארוך. הוא ניגש אלי וקשר את הצעיף על העיניים שלי.


אני חושבת שאם באותו רגע הוא היה נוגע לי בדגדגן הייתי צועקת מתענוג אבל הוא עוד לא סיים.

הרגשתי אותו יושב במיטה לידי. הוא הניח עלי יד גדולה וחמה, מלטף לי את הבטן. אחר כך הוא ליטף לי את החזה, מתעכב על הפטמות, בזמן שהיד השנייה שלו מטיילת במורד הרגליים שלי. היד שהייתה על הרגליים, עלתה עכשיו לאט לאט מלמטה לכיוון הדגדגן ואני בפיסוק והרמת אגן בצורה לא רצונית, נאנחת.

מדי פעם הרגשתי את הזין הזקוף שלו מתחכך במקומות שונים בגוף שלי. הייתי רטובה לגמרי, רציתי שהוא יזיין אותי חזק, כאן ועכשיו, אבל לא אמרתי כלום. ואז הרגשתי אותו מעלי. הוא התחיל לנשק אותי בצוואר, יורד לאט לאט לחזה, במהלך שהרגיש לי כמו נצח. הוא הכניס פיטמה אחת לפה, משחק איתה עם הלשון, ויד ימין שלו הגיעה – סוף סוף – אל הדגדגן שלי. גם עכשיו הוא לא מיהר, שיחק איתי ובנה בי את האורגזמה לאט לאט, מותח אותי עוד ועוד.


ראיתי זיקוקים

lips Art Print by Peachy Honey

סביר להניח שגם צעקתי, אבל לחלוטין לא הייתי בשליטה על הגוף שלי, ככה שאין לי באמת מושג. הרגשתי רק תענוג שמתפזר לי בגוף בגלים חזקים שנחלשו לאט לאט והפכו לאדוות. שכבתי על המיטה, מתנשפת, כשכל תא ותא בגוף שלי אסיר תודה, עדיין בעיניים מכוסות וידיים קשורות.

שמעתי אותו פותח את המגירה בארונית שליד המיטה ושולף קונדום מהחבילה שהייתה שם, וחייכתי לעצמי. הוא הלביש על עצמו את הקונדום וחדר אלי. הוא זיין אותי חזק, בדיוק כמו שרציתי, קשוב לחלוטין לגוף שלי. הרגשתי שנבנית אצלי עוד אורגזמה.

lovers series 6 Art Print by Peachy Honey

שנינו גמרנו באנחות קולניות, אחד אחרי השני. עדיין לא נאמרה בינינו מילה ואחרי כמה דקות שמעתי אותו קם ומתלבש. הוא רופף עוד קצת את הקשרים שעל הידיים שלי ותוך שלוש שניות הוא לא היה שם יותר. שמעתי את הדלת נסגרת ולאט לאט השתחררתי מהקשירה. לא היה לי כוח לצאת מהמיטה ונרדמתי כמעט מייד. זו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שראיתי אותו. אני מקווה שהזכרון שלו ממני טוב כמו הזכרון שלי ממנו.

גילוי נאות: התמונות המלוות את הסיפורים באתר הן של אמנים עצמאיים וקולגות מרחבי העולם , אנחנו אוצרים אותם באהבה. כל רכישה של פריטי האמנות תומכת באמנים וגם מזכה אותנו בסכום פעוט שמסייע לנו להמשיך ליצור עבורכם את התכנים הכי שווים שאנחנו יכולים.

פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page