top of page

גיק זה סקסי!

לאט לאט בלי שנשים לב, או אולי זה תמיד היה שם ופשוט לא ראינו את זה קודם, להיות גיק נהיה סקסי!

חוץ מהחולצות המשובצות ששוב במודה, אנשים מאמצים את הלוק הממושקף גם אם הראייה שלהם נותרה 6/6, גיקיות הפכה למזוהה עם סקס טוב (וגם קינקי, יש לציין), ולא פלא, במיוחד עכשיו, כשמתברר שגם כשזה מגיע לאביזרי מין, לגיקים יש את הצעצועים המגניבים ביותר.

השמועה אומרת שבכל אחד מאיתנו חבוי גיק סקסי שאנחנו רק צריכים לתת לו ביטוי. אז מי אמר שצריך להשאר עם אותו דילדו עם יחסי ציבור? עם יונק אלגנטי או עם בולט על שלט רק כי זו האופנה האחרונה? אנחנו אומרים – אפשר לחשוב מחוץ לקופסא, תתחברו לגיר הפנימי החרמן עם הפנטזיות הכי שוות ולכו עם הקיטש עד הסוף.

כי למה להיות רגיל כשאפשר להוסיף את הצבע של תרבות הפופ והקומיקס, את הפנטזיה מעולם הדימויים של ההנטאי ואת התשוקה למדע בדיוני אל חדר המיטות?

אין מה לאמר, הם לא רק חיים בעולם של פנטזיה, הם גם יודעים להגשים פנטזיות הגיקים האלה!

רוצים הוכחות? אספתי לכם כמה צעצועי מין שלא רק ישדרגו את חיי המין שלכם ויספקו לכם אורגזמות שמעיפות לעולמות אחרים, אלא גם יתנו משמעות נוספת לרעיון של משחקי תפקידים.

מכאן המשך הקריאה על אחריותכם בלבד, אנחנו עומדים לחשוף בפניכם עולם חדש ומופלא. יש מצב שבסופה תאמצו את הגיקיות אל חייכם, אנחנו לגמרי נבין אם תבחרו לעשות זאת, גם לדעתנו להיות גיק זה סקסי.

אורגזמות עם נצנצים

מי מאיתנו לא פינטז.ה לרכב על חד קרן? הצעצוע המתוק, החלומי והקסום הזה, בורוד מתקתק או סגלגל של נסיכות, מגיע עם ואקום ומאפשר רכיבה עד לסיום שכולו אושר ועוד אושר, בדיוק כמו באגדות. חשוב מאוד – היצרנים ממליצים שלמרות הפיתוי הגדול לא תנסו להדביק את הקרן למצח הואקום חזק מאוד והוא יכול להשאיר לכם היקי ענק שלא יעבור כל כך מהר…

אל תשאלו איך הם יודעים.

להיות גיק זה סקסי – דילדו חד קרן

לרכב על הדרקון

אפילו השם של הדילדו דרקון הזה עוצמתי במיוחד – דרודונג! הדילדו האפי והמרהיב הזה, שנראה יותר כמו יצירת אמנות יצוקה בברונזה, יוציא לאור את החאליסי הפנימית שלכם, כי אין כמו האורגזמות של אם הדרקונים.

גיק סקסי - דילדו דרקון
גיק סקסי - דילדו דרקון
גיק סקסי - דילדו דרקון

דרודונג – דילדו דרקון

פנטזיה של בתולת ים

אם בתולות ים היו קיימות הן בטח היו משחקות בצעצוע הזה. דילדו שנראה כמו יצור ים מלכותי בצבעים של זהב ופנינה תכולה, עם טקסטורה של קשקשים אבל חלק ונעים למגע ולגלי תשוקה ועונג סוחפים. יש גם ואקום וגם מנגנון נעילה שמייצב את הצעצוע להנאה מושלמת.

דילדו בתולת ים
דילדו בתולת ים
דילדו בתולת ים

דילדו בתולת ים

אורגזמה מהמעמקים

הטנטקל מיועד לחובבי הנטאי, וצובר פופולאריות בקצב מהיר, הוא חלקלק ומקומר במיוחד כדי לענג בשלמות את נקודת ה G או ה P. וגם לו כמובן יש ואקום שמאפשר רכיבה.

גיק סקסי - דילדו טנטקל
גיק סקסי - דילדו טנטקל

דילדו טנטקל

משחקי הכ*ס

אז את הדרקון כבר הכרתם, אבל משחקי התפקידים לא שלמים בלי חרב על הירך כמובן. אנחנו אגב, מהאו"ם, מעדיפים לעשות אהבה ולא מלחמה.

חרב דילדו – אתם אמיצים מספיק לשחק איתה?

Queen Of The Castle

הדילדו הזה הוא בעצם שרביט וורוד וקסום, עם ירח וקריסטל, שיעיר את הנסיכה הקסומה שבכן וכל מילה נוספת מיותרת.

דילדו שרביט


מלחמת הכוכבים

האן סולו או הנסיכה ליה, דאררת' ויידר, לוק סקייוולקר או אובי וואן - לא משנה מי עושה לכם את זה, הכי חשוב שבדרך לאורגזמה המיוחלת תמצאו את הכח בתוככם.

גיק סקסי - ויברטור חרב לייזר מאירה
גיק סקסי - ויברטור חרב לייזר מאירה
גיק סקסי - ויברטור חרב לייזר מאירה

גיק סקסי – ויברטור חרב לייזר מאירה

הצעקות מגיעות עד לשמיים?

לא עם המחסום הזה. הוא רק נראה כמו ירח אבל זו תחנת חלל שמתפקדת ומבטיחה שלא תעירו את השכנים, אתם והמשחקים שלכם.

גאג תחנת חלל

R2 – V2

החבר החמוד והשובב הזה עשוי לגרום לכם להוציא קולות אה… קצת מוזרים נגיד, אבל חינניים.

גיק סקסי - ויברטור R2-V2
גיק סקסי - ויברטור R2-V2
גיק סקסי - ויברטור R2-V2

R2-V2 גם הוא חבר, מכוכב אחר

חסרי נשימה

ככה תישארו ככל הנראה אחרי שתחוו את כוחו האפל של הדארת' ויברטור, הוואנד הכי שווה בגלקסיה.

גיק סקסי - דארת' ויברטור