top of page

דוקטור גלעד

היה לי בן זוג פעם שמאוד אהב משחקי תפקידים ותחפושות ותמיד הוסיף להם טוויסט לא שגרתי.

הוא היה סטונדט לפסיכולוגיה, ולא גרנו ביחד. אחרי שלא ראיתי אותו כמה ימים כי הוא היה במרתון לימודים לקראת בחינות רציתי לעזור לו לעשות הפסקה מתודית קצרה, כדי שיוכל להמשיך ללמוד בנחת. לבשתי תחפושת אחות סקסית, כזאת שחשפה רגליים וחזה, ונכנסתי לחדר שלו, שם הוא ישב ליד שולחן הלימודים.

"דוקטור גלעד?"

הקול שלי היה נמוך וסקסי. הוא הרים עיניים ממושקפות והופתע. "יש לי בעיה ד"ר, והיא קצת אינטימית, ואני לא מרגישה בנוח לפנות לאף אחד אחר. כל המטופלים כבר יצאו, אולי יש לך חמש דקות שאני יכולה להתייעץ איתך?"

לא באמת חיכיתי לתשובה אלא המשכתי לדבר תוך כדי שאני מתקרבת אליו. "הבעיה שלי היא שבזמן האחרון, כל פעם שאתה עובר לידי במשרד אני מרגישה רעד כזה בכל הגוף. כשאתה ממש קרוב פתאום הפטמות שלי מזדקרות, וזה מביך. וכשאתה נוגע לי בכתף אז התחתונים שלי נרטבים פתאום."

אני לא מבינה למה זה קורה ד"ר. אולי אתה יכול לעזור לי?

ה-"דוקטור" שלי הוריד את המשקפיים וניגב מהן קצת אדים, אבל שמח לשתף פעולה. "את מבינה שאני אצטרך לבדוק אותך?" - "בטח".

Dr. Sex, 1962 (Vintage Movie Poster) Art Print by FacesOfHistory

"תורידי חולצה"

פרמתי אותה לאט לאט, חושפת חזיית תחרה חדשה וסקסית. הדוקטור בלע את הרוק וקירב את הפרצוף לחזה שלי. " מממ… אני אצטרך למשש". הוא התחיל לגעת בחזה שלי על החזיה, מתמקד בפטמות כמובן. מניח יד מלאה וחמה בעדינות על פטמה זקורה. "איך את מרגישה עכשיו?". "אני חושבת שזה מחמיר ד"ר, אני מרגישה חולשה, התחתונים שלי רטובים…". "אני אצטרך להוריד לך את החזיה". הוא התקרב אלי, ככה שהחזה שלו נגע בשלי, הושיט ידיים אחורה ופתח את החזייה, מסיר אותה ממני.

הוא התחיל לשחק עם הפטמות שלי, מחרמן את החזה שלי מכל כיוון אפשרי לכמה דקות טובות. ואז הוא לקח את משחק התפקידים הלאה, כשהוא אוחז בשד אחד שלי מלמטה, מרים אותו מעט ומכניס לפה. אחרי כמה שניות של ליקוקים הוא אמר "כן, אני רואה מה קורה. אני חושב שיש לי פתרון לזה, אבל בואי קודם נבדוק את החלק התחתון. תורידי בבקשה את החצאית והתחתונים". הורדתי, נו מה.

"בואי תשכבי על מיטת הטיפולים"

ואני נשכבתי על המיטה הזוגית שלו. "תפתחי רגליים בבקשה". פתחתי, נו מה. הוא התחיל ללטף לי את החלק הפנימי של הירכיים, ובלי לשלוט בעצמי התחלתי להרים את האגן בתנועות מעגליות. מעגל הליטופים הצטמצם לאט לאט לכיוון הדגדגן, והנשימות שלי נעשו כבדות יותר ויותר. הוא נגע בדגדגן בעדינות ואני כבר חשבתי שזהו, האורגזמה תגיע עכשיו, אבל אז הוא הוריד את היד לאט והחדיר אלי שתי אצבעות.

"האזור הזה בהחלט רטוב". הוא לא ויתר על המשחק ואני כבר השתגעתי. הוא הניע את האצבעות שלו בעדינות ולאט פנימה והחוצה והמשיך לדבר. "יש לי פתרון בשבילך. הבעיה היא שהפתרון הזה הוא זמני. אני מציע שתגיעי לקליניקה כל בוקר שעה קודם, ואני אעשה לך טיפול, ואולי גם נישאר כל יום אחרי הסגירה לסיבוב נוסף".

צחקתי. "יאללה, תטפל בי כבר דוקטור גלעד, אני צריכה טיפול". הוא ירד לי בדיוק כמו שהוא ידע שאני אוהבת,כשהאצבעות שלו בתוכי, ואחרי שגמרתי הוא הוריד מכנסיים ואמר,

"עכשיו את צריכה לעזור לי בבעיה שלי"

The doc is in Art Print by Rixwerks

עוד סיפורי צייצנים תוכלו למצוא בפיד לילה.

גילוי נאות: התמונות המלוות את הסיפורים באתר הן של אמנים עצמאיים וקולגות מרחבי העולם , אנחנו אוצרים אותם באהבה. כל רכישה של פריטי האמנות תומכת באמנים וגם מזכה אותנו בסכום פעוט שמסייע לנו להמשיך ליצור עבורכם את התכנים הכי שווים שאנחנו יכולים.

פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page