top of page

הדירה / חלק א'

המפתח מסתובב בקלות בחור המנעול, והדלת נפתחת. הדירה נראית בדיוק כפי שזכרתי.

מציץ בשעון: 8 וחצי. אין הרבה זמן.

הדבר הראשון שאני עושה הוא לפתוח את כל החלונות. אחר כך אני מתחיל לעבור על הדירה ובעיקר על הרהיטים בחיפוש אחר הפתעות שהדיירים הקודמים השאירו. לא יודע איך עלה לי הרעיון האדיר הזה, להשתמש בדירה הזו הערב.


המטבח במצב סביר, אבל הוא לא מעניין אותי. אני מסמן "וי" מהיר בטופס. את חדר השינה אני בודק באופן קצת יותר יסודי. קופץ על המיטה כמה פעמים ומחייך בשביעות רצון.

כן, זה היה רעיון נהדר.

בחמישה לעשר נשמעת דפיקה מהוססת בדלת, ואני מזנק ממקומי. התאורה מעומעמת כמו שצריך, כל החלונות כבר סגורים. אני פותח את הדלת לרווחה, והלב שלי מפרפר כשאני רואה אותה עומדת בפתח. היא מתקרבת אליי בתנועה חלקה ולא נעצרת עד ששפתינו נפגשות לנשיקה ארוכה.

"היי", אני מהמהם תוך כדי ששפתי התחתונה מתעסקת עם שפתה העליונה. "היי", היא מחזירה, והפה שלי מרגיש איך שפתיה נמתחות לחיוך.

הדירה

The Kiss Art Printby Secrets Fetish Art

אנחנו מתנתקים והיא סוקרת את הדירה בעיניה. "מקום מעניין", הא אומרת בזמן שאני מוריד מכתפיה את המעיל ומנצל את ההזדמנות כדי לבחון מה לבשה. מגפיים ארוכות שמשאירות כמה סנטימטרים של ברך חשופה לפני ששמלה שחורה נצמדת לכל סנטימטר של גופה המלא, מבליטה כל הר וכל עמק.

המחשוף שלה משאיר פס מעורר תיאבון בין שדיה הלחוצים זה לזה, תליון זהב עדין לצווארה ואני לא יכול שלא לדמיין איך הוא ירקוד מצד לצד כשאזיין אותה.

"אף אחד לא יחפש כאן כלום?"

אני מרגיע אותה. הדיירים עזבו לפני שבועיים ועדיין לא מצאנו חדשים. מדי כמה ימים באים לראות את הדירה. גבעתיים, שלושה וחצי חדרים, מרוהטת, קומה שלישית. היתרון הגדול של הדירה הזו הוא הסלון: הוא צר וארוך, ואחד הקירות הוא בעצם חלון גדול שמשקיף על כל העיר, עד נצנוצי גורדי השחקים של תל אביב.

הייתי גר פה בעצמי אם יכולתי, אבל בינתיים זו יכולה להיות יופי של דירת סתרים. היא צונחת על הספה בעייפות מעושה ומביטה בנוף הנשקף מהחלון. "יש משהו לשתות?" היא שואלת באגביות, ואני מוציא מהפריזר את שני בקבוקי הבירה שהטמנתי שם קודם לכן. היינקן בשבילי, קסטיל רוז' בשבילה. הייתי שמח לקנות תותחים כבדים יותר, אבל לשנינו יש עוד דרך ארוכה לעשות הלילה בחזרה, כל אחד לביתו, כל אחד למשפחתו.


רק כשאני מניח את הבקבוקים על השולחן אני מגלה שלא חשבתי להביא פותחן. שתי דפיקות מיומנות על שולחן העץ, והבקבוקים נענים לי בתסיסה. אני מתיישב ואנחנו משיקים אותם זה בזה, מעמיקים את ההתרווחות על הספה. היא נשענת אחורנית אליי, ואני מחבק אותה ביד אחת.

שנינו מביטים בחלון בשקט.

אני תוהה אם דפיקות הלב המטורפות מצליחות לחדור את בית החזה ואת הבגדים שלי, אליה. אני מניח את בקבוק הבירה על הרצפה ובלי מילים מעביר את אצבעותיי על פניה.

גם בלי להסתכל אני יודע שהיא עוצמת את העיניים, מתמכרת לתחושה. אני מלטף את לחייה בעדינות, נוגע באוזנה, יורד לצווארה, שומר על מגע מרפרף, כמו נגיעה חטופה של בד משי. היא מניחה גם היא את הבקבוק על הרצפה ושולחת יד אחורנית, נוגעת בצווארי ובפניי.

אני שולח את שתי הידיים שלי קדימה, אוחז בעדינות בצווארה. הכוח שנרמז מהלפיתה העדינה גורם לה להתנשם יותר ויותר בכבדות. אני רוכן אליה ומנשק את צווארה, פותח את הפה הכי גדול שאפשר ומניח אותו על עורה.

נושם אותה.

היא מתפתלת.

אני שולח את קצה לשוני ומלקק את צווארה, ואחר כך מהדק את שפתיי ויונק אותו בעדינות."בלי סימנים", היא לוחשת, ואני מהנהן כשפניי עדיין שקועות מתחת לשיערה, נושם אותה עמוק, שואף כל מולקולת ריח ממנה. הידיים שלי יורדות למטה אל החזה שלה, פולשות אל מתחת לשמלתה, אל מתחת לחזייתה. אני חופן את שדיה בעדינות, מרגיש את הלחץ שלהם אל מול הבגדים.


היא מהדקת את אחיזתה בי וזה הסימן שלי להגביר אגרסיביות. בשתי ידיי אני שולף את שדיה מכלוב הבד שלהם ושולף אותם החוצה. הפטמות שלה זקורות בגירוי, כאילו רק חיכו לצאת לחופשי. אני זז הצדה, מניח אותה בעדינות על הספה ורוכן מעליה.

לפני שהיא מספיקה להגיב השפתיים שלנו שוב צמודות זו לזו, הפעם בכוח.

בתשוקה.

בגעגועים של שבועיים שלמים שסוף סוף הגיעו לסיומם.

הלשון שלה בפה שלי. הלשון שלי מלקקת את השפתיים שלה. אני מתחיל לרדת למטה. פוגש שוב את הצוואר, יורד אל הציצים ולא מתעכב יותר מדי לפני שאני ממשיך במסע.

היא מרימה את רגליה שעדיין נתונות במגפיים על הספה ואני מפשיל את שמלתה למעלה.

הדירה

hot romance Art Print by levacov

הידיעה הברורה של מה שעומד לקרות עכשיו מוציאה ממנה אנחה קלה, ראשונה לערב זה.

אני לוקח את הזמן וממשיך לרפרף בלשוני על שמלתה, יודע שכל סנטימטר בעור שלה מרגיש אותי דרך הבגדים. אני חולף על פני הבטן ומגיע סוף סוף למקום שבו שמלתה מסתיימת. בתנועה החלטית אני מפשק מעט את ירכיה, ומכניס ביניהם את ראשי.


הדבר הראשון שאני עושה הוא ללקק את התחתונים שלה מלמעלה. היא מתפתלת, לא יכולה לחכות, אבל אני לא מזדרז.אני מנשק את הירך הפנימית שלה ועם הלשון מתחיל לעשות את דרכי לעבר התחתונים. היד שלי כבר מונחת על הכוס שלה, מעסה אותו בעדינות.

אני מביט בה. ראשה שמוט לאחור, עיניה עצומות.

זה הזמן.

באצבע אחת אני מסיט את תחתוניה הצידה וקובר בין רגליה את פניי. הלשון שלי נמשכת כמו מגנט לחום שפולט גופה, ואני שולח אותה למטה, לחיבור הרטוב שבין שפתי הכוס.


היא מתחילה להיאנח.

אני יורד למטה, טועם בלשוני את הפתח שלה בתנועות רכות וארוכות, מקפיד להעביר שם את כל הלשון. הרטיבות שלה הולכת וגוברת וכשאני מכניס לתוכה את האצבע האמצעית שלי אני כבר לא יודע כמה מהרטיבות הזו היא שלה וכמה מהרוק שלי. אני אוחז בתחתוניה ומסיר אותם בכוח, מוריד אותם עד ברכיה.

עכשיו היא חופשייה לגמרי בשבילי, בזמן שהאצבע שלי חופרת בתוכה אני עולה למעלה ומתחיל לטפל בדגדגן, באותן תנועות ארוכות. אני יודע בדיוק מה הנקודה שמגרה אותה, אבל אני עדיין לא מעלה הילוך, רק מלקק בלשוני ומוצץ בשפתיי את הדגדגן שלה, בזמן שאצבע נוספת חודרת אליה. היא גונחת את השם שלי בזמן ששתי האצבעות מתחילות לגרות את החלק העליון של הנרתיק. אני מרגיש את האזור הנפוח והמחוספס ומתמקד בו בכוח, בריכוז, בתנועות מדויקות.


"כן! כן!"

היא נענית לי, ואני מתחיל להזיז את לשוני במהירות על הדגדגן שלה, מוצא את הנקודה התחתונה ביותר שלו.

זה מעיף אותה.

היא ממשיכה לגנוח בקול, והאגן שלה זז קדימה ואחורה בלי שהיא אפילו שמה לב לזה. הרטיבות שלה נוזלת ממנה עליי, הדגדגן שלה נפוח. זה רק עניין של זמן. אני מגביר את הקצב, לא מעז להאט, לא מעז לזוז אפילו מילימטר – לא בלשון ולא באצבעות.

כשהגל הלוהט של האורגזמה שוטף אותה, הכוס שלה מתכווץ על האצבעות שלי ומאיים לנתק אותן מהיד שלי.

"כן!!!!!!"

הדירה

I Adore You Art Print by Kurt Van Wagner

הפה שלה פעור לרווחה כשאני מקרב אליה את האגן שלי. היא מפנה לעברי את ראשה, עיניה עדיין עצומות. הפה הפתוח שלה מזמין אותי לבוא.

אני מתקרב עוד, מחזיק ביד את הזין שלי ומכניס אותו לתוך הפה שלה. היא כמעט ולא זזה בזמן שאני מזיין את הפה שלה. שומרת על פסיביות בזמן שהיא מתענגת על הפעימות האחרונות שעולות מבין רגליה. אני אוהב את זה. בתנועות אגן ארוכות אני נכנס ויוצא מהפה שלה, עד שאני מרגיש אותה פתאום מהדקת את שפתייה עליי.

זה הסימן שלי לעצור.

היא מתרוממת, אני מזדקף ועומד יציב על שתי רגליי בזמן שהיא דוחפת את ראשה לנגד הזין שלי ומוצצת אותו. אני מרגיש את הפה שלה מתהדק סביב הכיפה שלי בזמן שידה האחת עולה ויורדת על גוף הזין והיד השנייה חופנת בעדינות את אשכיי.

הלשון שלה מלטפת את הקצה שלי, בדיוק במקום הכי רגיש שיכול להיות. זה משגע אותי ואני לא יכול לחכות עד שאהיה בתוך הפה שלה שוב. היא לא ממהרת להתמסר ושולחת את הלשון במורד הזין שלי, עד הבסיס, ובחזרה.


אני מפשק מעט את עמידתי ומאפשר ליד שלה לתפוס קצת יותר חזק את האשכים שלי. כשהפה שלה עוטף את הזין בחום וברטיבות, היא שולחת אצבע חצופה לעבר פי הטבעת שלי ומניחה אותה שם.

אני נוהם לאישור.

היא ממשיכה למצוץ פנימה והחוצה. הרגע היחיד שהזין שלי לא נמצא בפה שלה הוא הרגע שבו היא מכניסה את האצבע אל בין השפתיים הבשרניות, מלקקת את כולה בתאווה, ואז מחזירה אותה לכיוון חור התחת שלי.

אני מרגיש את הלחץ המשונה כשקצה האצבע שלה חודרת אליי, והחום האדיר שבתוכה משגע אותי. היא מגבירה את הקצב ואני מתחיל להזיז את האגן שלי כנגד תנועות הפה שלה. "את אוהבת שאני מזיין לך את הפה, נכון?" אני שואל והיא מהנהנת.

האצבע שלה חודרת עוד סנטימטר לתוכי ואני גונח בעונג. אני שולח את היד שלי אל החזה שלה, והפטמות שלה מגיבות לי מעצמן. אני מעסה את השד שלה, מתמכר במגעי לרכות שלו.

הראש שלי ריק ממחשבות.

אני מרוכז אך רק באצבע שלה שתקועה כבר עמוק בישבן שלי, בפה שלה שממשיך למצוץ לי בקצב ביד שלי שחופנת את הציצי שלה וצובטת מדי פעם את הפטמה. ואז אני עוצר ולוקח צעד אחורה.

היא מוציאה בעדינות את האצבע שלה ממני. הזין שלי מחליק החוצה מהפה שלה. בלי להגיד כלום היא מסתובבת, מחזיקה בשתי ידיה את גב הספה ומרימה את ישבנה לכיווני. לא עוברות עשר שניות והגוף שלי נצמד לשלה, ידי הימנית אוחזת בזין הזקור שלי ומחככת אותו באיברה הרטוב.

הדירה

Union Art Print by Silver Sky by Janet

ואז, בתנועה אחת, אני בתוכה.

 

"הדירה" נכתב במיוחד עבור מדור פיד לילה.

גילוי נאות: התמונות המלוות את הסיפורים באתר הן של אמנים עצמאיים וקולגות מרחבי העולם , אנחנו אוצרים אותם באהבה.

כל רכישה של פריטי האמנות תומכת באמנים וגם מזכה אותנו בסכום פעוט שמסייע לנו להמשיך ליצור עבורכם את התכנים הכי שווים שאנחנו יכולים.פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page