top of page

הו אמסטרדם

אחד הדברים שאני הכי אוהבת באמסטרדם, ולכן חוזרת אליה שוב ושוב, זה הפתיחות הגדולה שיש בה. זה כאילו שבאמסטרדם כבר לא צריך מצעד גאווה ומצעד אהבה ומחאות על קבלת האחר. הכל מקובל בה והכל לגיטימי, כל עוד זה לא פוגע באחרים.


יכול להיות שזה בגלל הגראס, שהופך את כולם לאיזי גואינג ואולי זה פשוט ככה, אני לא יודעת. מה שבטוח זה שהיא אחלה עיר להגשמת פנטזיות.

בפעם הראשונה שהייתי באמסטרדם זה היה עם ידיד. לשנינו היה ברור שבאמסטרדם נכניס את ה-ז' לידידות ונהפוך אותה למשהו קצת אחר. לא את כל מה שרצינו לעשות הספקנו, כי בכל זאת היה צריך לראות כמה אתרים שיהיה לספר עליהם בבית, אבל ההספק היה מרשים. בעיקר הערב האחרון שלנו בעיר, שזכור לי היטב עד היום כאחד הערבים המסעירים של חיי.


החלטנו להגשים את הפנטזיה של שנינו על סקס במקום ציבורי. לא רצינו לבדוק עד כמה אמסטרדם פתוחה לזוגות מתעלסים בפארק באמצע היום נגיד, או בתחבורה הציבורית. העדפנו ללכת על מקום בטוח יותר וסובלני יותר כלפי סקס: רובע החלונות האדומים.

באופן כללי, אני לא מוצאת את האזור הזה של אמסטרדם מושך, מעניין או סקסי, וניצול נשים למטרות מין לא עושה לי את זה. אבל הפעם זה היה המקום המתאים ביותר. ולא סתם רובע החלונות האדומים, אלא מועדון החשפנות Bananenbar (באנן בר). מועדון שידוע במופעי החשפנות שהוא מעלה, ובמופעי הסקס שיש שבו, שנחשבים לנועזים אפילו במושגים של אמסטרדם.


הבחור שאיתי נכנס לאווירה מייד, אבל לי לקח קצת יותר זמן להתחרמן, כנראה בגלל המידע שיש לי בראש על נשים במקומות כאלה, יחד עם השוק הראשוני של כמות העירום ועוצמת ההגשה שלו. אבל הבחור לא הפסיק לשלוח אלי ידיים, ולאט לאט נכנסתי לאווירה המתאימה.


היינו באמסטרדם בסוף החורף, והיה קר למדי, ובכל זאת לא לבשתי הרבה

מה שלבשתי מתחת למעיל היה רק קצת יותר ממה שלבשו החשפניות רגע לפני שהתפשטו. אין ספק שהעובדה שהמקום היה אפלולי מלבד הבמה עזרה לי להשתחרר. אחרי כמה זמן של מזמוז עדין, הבחור הושיב אותי עליו, עם הגב לבמה והפנים אליו. הוא פתח את כפתורי המעיל שלי, והתחיל ללטף אותי, עובר בחושניות על העור החשוף ועל מעט הבד שכיסה את השדיים שלי.


כשהצצתי מסביב הבנתי שאף אחד לא מסתכל עלינו. אנחנו הולכים לעשות סקס במקום פומבי, בלי להסתתר אפילו. המחשבה הדליקה אותי לגמרי. הגניחה שיצאה ממני באופן לא רצוני נתנה לבחור אור ירוק להתקדם. עדיין עם המעיל עלי, הוא הרים לי את החזייה, אם אפשר לקרוא ככה למה לבשתי, והתחיל ללקק ולמצוץ את הפטמות שלי, נושך אותי בעדינות תוך כדי.

הקור והגירוי גרמו לפטמות שלי להזדקר ולאגן שלי להתחיל לנוע מעצמו. הוא הצמיד אותי אליו ולחש שחייבים להיפטר איכשהו מהתחתונים שעלי.


לא יודעת מה עבר לי בראש באותו רגע

האם עוצמת הגירוי השכיחה ממני איפה אני או שדווקא גרמה לי ללכת עם הגשמת הפנטזיה עד הסוף. נעמדתי מולו ונתתי לו להוריד לי את התחתונים באמצע המועדון. לפני שהתיישבתי חזרה הוא העביר את היד שלו על החלק הפנימי של הרגל שלי, מלמטה עד למעלה. בחלק הפנימי של הירך הוא האט קצת את התנועה, פישק את הכוס שלי, והחדיר את האצבע שלו טיפה פנימה. רק קצת, ורק לרגע, אבל זה הספיק כדי לשטוף אותי בגל רטיבות עצום.


התיישבתי עליו חזרה, הפעם עם קצת מרחק בין האגן שלי לשלו ואמרתי לו "תמשיך". יד אחת שלו הייתה על החזה שלי, והיד השנייה ליטפה לי את הכוס. האצבעות שלו חדרו אלי שוב ושוב, ובסוף הגיעו אל הדגדגן. היה נדמה לי שאני רואה כבר עיניים שמתבוננות בנו מהשולחנות הסמוכים, אבל לא היה לי אכפת.


אחרי האורגזמה הראשונה נחתי קצת, כשהוא לא מפסיק ללטף אותי, ואז פתחתי את כפתור המכנסיים שלו. "אין ברירה" לחשתי לו. "חייבים להיפטר מהתחתונים שלך".


הבחור הפשיל מכנסיים – הוא מראש לא לבש תחתונים – וחשף את הזין העבה והמרשים שלו, ומשך אותי עליו.

לא היה לי מושג מה קורה על הבמה או מסביב

זה לגמרי קורה. אנחנו במועדון, אנשים מסביבנו, והוא בתוכי, מול כולם. כל פעם שחשבתי על זה עבר בי גל חדש של ריגוש, והרגשתי את הכוס שלי נרטב עוד ועוד. הנעתי את האגן שלי עליו באקסטזה מוחלטת, כשהוא מצמיד את התחת שלי אליו בכוח. האורגזמה שלי הייתה כל כך חזקה שאני חושבת שגמרתי בצעקות. כשהרמתי את הראש קלטתי שהפכנו למיני-אטרקציה בעצמנו. כבר ממש לא היה לי אכפת. באותו רגע יכולתי גם לעלות לבמה להמשיך.


המשכתי לזוז באיטיות על הבחור, מענגת אותו כמו שעינג אותי. ופתאום ידעתי מה אני הולכת לעשות בשבילו. קמתי ממנו, הורדתי את המעיל והתיישבתי שוב, הפעם עם הגב אליו. נתתי לו לחדור אלי מאחורה, ועצמתי עיניים, מתמכרת לתחושה הפיזית המדהימה ולידיעה המרגשת שאנחנו לא לבד.


הוא הצמיד את האגן שלי אליו בכוח, והתחיל לזוז לאט לאט. אוננתי תוך כדי וגמרתי פעם שלישית ואחרונה למועדון. ואז הגיע תורו. הוא נע מהר יותר ויותר, כשאנחנו אוחזים אחד בשני, ולבסוף גמר ברעידות של עונג. פקחנו עיניים למחיאות כפיים. כנראה שהסמקתי לרגע ממבוכה, ואז נזכרתי שאני סתם עוד גוף חשוף, ושאני לא אראה אף אחד יותר בחיים, וחייכתי.


בכל זאת, לבשתי על עצמי את המעיל. קיבלנו שתייה על חשבון הבית ונשארנו שם עוד כשעה. בדרך חזרה למלון הבחור אמר שהוא מקווה שלא לבשתי את התחתונים חזרה כי יש לו כמה תוכניות בשבילי.


פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page