top of page

הפעם הראשונה עם אריה

כשהייתי צעירה וגרתי בתל אביב ניהלתי רומן עם השותף שלי לדירה.

לא להיכנס למיטה עם השותף לדירה הוא אחד העקרונות שתמיד עמדתי בהם עד שפגשתי את אריה.

לא השם הכי סקסי בעולם, אבל הבחור היה סקסי לגמרי, גבוה וחזק, והמתח המיני בינינו היה מטורף. פלירטטנו חודשיים או שלושה, כשכל אחד מאיתנו חי את חייו ויוצא עם אחרים אבל בסוף זה קרה, והפעם הראשונה שעשינו סקס הייתה אחד הדברים הכי מסעירים בחיי.


היה יום שישי, ידענו שלשנינו אין תוכניות ואריה הציע שהוא יכין לנו ארוחת ערב. עשינו קניות ביחד בצהריים, מפלרטטים כהרגלנו, נוגעים ולא נוגעים אחד בשני כל הזמן, והמתח בינינו הגיע לשיאים חדשים. שנ"צ שישי היה קדוש לשנינו, אבל לפני שהלכתי לישון הוצאתי את הויברטור שהיה מוחבא היטב בארון הבגדים שלי.

הייתי כל כך חרמנית שכל מה שהייתי צריכה זה שלוש שניות בשביל לגמור בזיקוקים. המטבח בדירה הישנה שגרנו בה היה ארוך וצר, כזה שאי אפשר לעבור בו בלי להתחכך אחד בשני. אריה עבר כל הזמן מצד לצד – מהמקרר שעמד בצידו הפנימי של המטבח ועד לתנור ולכיריים שהיו בצד השני.

באמצע, על יד משטח העבודה הייתי אני, מכינה דברים לפי ההוראות שלו.

ככה יצא שכל פעם שהוא היה צריך עבור הוא התחכך בי. בהתחלה זה היה מנומס כזה, גב לגב, אחר כך זה נהיה החזה שלו לגב שלי, וחיכוך קל, כמעט בלתי מורגש, של הזין שלו בתחת שלי. התחלתי לבעור.


כשהאוכל היה כמעט מוכן אריה ביקש ממני לחתוך משהו, אני באמת לא זוכרת כבר מה זה היה. בשלב הזה כבר בקושי יכולתי לעמוד על הרגליים מרוב חרמנות, והתחתונים שלי כבר היו רטובים לגמרי. באחד הסיבובים שהוא עשה בין המקרר לתנור אריה פשוט נעמד מאחורי והודיע לי שאני לא חותכת טוב. הוא נצמד אלי מאחורה ושלח שתי ידיים מסביבי, לקח ממני את הסכין והדגים לי איך חותכים. העיניים שלי היו מעורפלות לחלוטין והזין שלו, שהתקשה בצמוד לתחת שלי הבהיר לי באופן חד משמעי מה הוא רוצה. בזמן שהוא הדגים לי איך לחתוך הנחתי בנונשאלטניות את הידיים הפנויות שלי על האמות שלו ולאט לאט התחלתי ללטף אותו. אחרי כמה שניות הוא הפסיק לחתוך ואמר לי שהוא לא יכול לחתוך ככה.

להפסיק? שאלתי. לא.

הרחבתי את הליטוף והידיים הגדולות שלו נכרכו סביבי. הוא התחיל לנשק אותי בצוואר, ואני נאנחתי כשצמרמורת עונג עברה לי בכל הגוף.

יד ימין שלו הזדחלה מתחת לחולצה שלי, עולה לאט לאט לכיוון החזה ובמפתיע הוא שלח שתי ידיים והוריד לי את החולצה ואז פתח מאחורה את החזיה, הוריד לי אותה וחזר לחבק אותי, תוך כדי ליטוף השדיים שלי עם תשומת לב מיוחדת לפטמות הזקורות שלי.


הסתובבתי אליו, דחפתי אותו לקיר, והורדתי לו את החולצה.

הפשטנו אחד את השני מהמכנסיים במהירות

קודם הוא לי ואחר כך אני לו. הורדתי לו את התחתונים יחד עם המכנסיים ועליתי מהרצפה לאט לאט, מתעכבת בכוונה, מעבירה קצות ציפורניים חדות על הרגליים שלו, נוגעת-לא-נוגעת עם הפה בזין המרשים שעמד מולי, מחככת בו את השדיים, מנשקת לו את הבטן...


הוא משך אותי למעלה, סובב אותי לקיר, ובתנועה מהירה פשוט קרע ממני את התחתונים. התנשקנו, בולעים אחד את השני, והוא הרים אותי על הקיר. רטובה לחלוטין לחשתי לו "תזיין אותי", וזה בדיוק מה שהוא עשה. הוא חדר אלי בתנועות קצובות ואחרי כמה זמן הרים אותי באוויר והעביר אותי לשולחן בפינת האוכל, משכיב אותי אחורה, כשהוא עדיין בתוכי.

הוא ליטף אותי מלמעלה למטה, מתעכב על השדיים ומלמל כמה אני יפה. אחר כך הוא הוציא את הזין הזקוף שלו מתוכי ואמר

"קודם את"

לא שהייתי צריכה עוד משחק מקדים, אבל הוא לא ויתר, נישק, ליקק ומצץ כל פיסת עור שיכול להגיע אליה, כשהוא יורד מלמעלה למטה לאט לאט, בונה בי מתח אירוטי שלא חוויתי מעולם. כשהוא הגיע לחלק הפנימי של הירכיים כבר רעדתי, וכשהוא התחיל לרדת לי סוף כל סוף אני חושבת שכל השכונה שמעה אותי גומרת.


הוא חייך ואמר "רק התחלנו"

איכשהו הגענו למיטה, מתלפפים אחד סביב השני. אחרי חצי שעה גמרתי עוד פעם ובאיזשהו שלב מצאתי את עצמי מעליו, ריתקתי אותו למזרון ויצאתי במסע דרומה. נישקתי, ליקקתי ומצצתי כל פיסת עור בדרך למטה. הידיים שלו בחשו בשערות שלי והרגשתי איך הוא מתאפק לא לדחוף לי את הראש לכיוון הנכון. המשכתי לשחק איתו, מלקקת לו את הביצים, אוחזת בזין שלו בידיים, עוטפת אותו, מלקקת אותו מלמטה למעלה. כשהרגשתי שהוא לא יכול יותר התרוממתי והכנסתי את הזין שלו לפה שלי, יורדת ועולה.


שמעתי אותו גונח ומממלמל בלי להבין מה, ופתאום הוא פשוט משך את הראש שלי ממנו. "רגע", הוא אמר, "אני רוצה לגמור בתוכך". הוא העמיד אותי על ארבע, וחדר אלי בדוגי, בלי לדעת שזו אחת התנוחות האהובות עלי ביותר. שאלתי אם אני יכולה לגמור עוד פעם לפניו והוא הופתע אבל אמר כן. בזמן שהוא היה מאחורי, זז קדימה ואחורה בקצב שאני מכתיבה, אני אוננתי.

האורגזמה הכי טובה, אבר

אחרי שנרגעתי אמרתי לו זהו, עכשיו תורך, והוא התפוצץ בתוכי. זו אמנם היתה רק הפעם הראשונה אבל אני ואריה המשכנו להזדיין עוד חצי שנה בערך, עד שהסתיים החוזה ונפרדו דרכינו, וכל פעם זה היה לא פחות ממעולה.

פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page