top of page

חבר ילדות

בבית ספר יסודי שמתי לב שאני נמשך אל חבר ילדות.

הוא לא היה העיפרון הכי מחודד אבל היה גבוה ורזה עם אף גדול. היה מאד חרמן וכל הזמן התעסק סביב זה.

רציתי מאד למצוץ לו.

רמזתי לו ממש בעדינות כמה פעמים והוא לא היה בעניין, עשיתי כל מיני דברים שטותיים כדי להתקרב אליו כולל מהלכים פתטיים במיוחד כמו להתערב איתו שאם הוא מכניס גול וכאלה... מתישהו בכיתה ח יצא לנו לדבר על אוננות.

הוא אמר שהוא אף פעם לא מצליח לגמור מאוננות, גומר רק מחלום רטוב. עכשיו זה מוזר, כי גיל ההתבגרות זה כביכול הגיל שאתה מאונן בו ממש הרבה, כאילו רק מגלים את זה ומתלהבים ומתעסקים בזה כל יום כל היום.

חבר ילדות

Flower Show Art Print by Dogs and Dudes

אמרתי לו שהתייעצתי עם רופא והוא ביקש דגימה של הזרע, לראות אם הבעיה היא רפואית או סתם בראש.

בהתחלה הוא לא רצה לשתף פעולה, אבל בסוף יום אחד, כשהייתי אצלו, הוא אמר שהוא חלם בלילה ושם את זה בשקית. זה היה שיא החורף והשעה כבר היתה כמעט 9 בערב, לקחתי ממנו את השקית, שמתי בתוך המעיל והלכתי הביתה. בדרך הביתה הרחוב היה ריק, וליווה אותי טפטוף חלש של גשם.

Guys underwear Art Print by Iuri-Art

כשהבנתי שאני למעשה הולך לבדי ולגמרי ואין מי שרואה אותי, הוצאתי את השקית מהחלק העליון של המעיל. חיפשתי את הצד הרטוב של התחתונים, הצמדתי אותם לפני ורחרחתי. כשמצאתי את הנקודה הלחה התחלתי לטעום את הזרע שהיה מרוח עליהם. המשכתי ללקק את התחתונים עד שהגעתי הביתה. אוננתי עם התחתונים כשהם בפה שלי כמה ימים, הייתי גם מרטיב אותם מידי פעם בשביל שיהיה עם הטעם והריח. אחרי זה אמרתי לו שהרופא בדק והכל תקין.

Pink dreams Art Print by Iuri-Art

שנים חלפו,

בתיכון למדנו בבתי ספר שונים, אבל בצבא הינו באותו חיל אז חזרנו להיות בקשר. שבת אחת, ההורים שלי היו בחו"ל והוא בא אליי, רצה שאני אספר אותו כי היתה לי מכונה. אז הוא הוריד את החולצה ואני סיפרתי אותו כמו שביקש ואז הוא אמר שאני אוריד לו גם את השיער מהחזה, אז גם את זה עשיתי.

הגעתי לקו של המכנס ואמרתי לו שזה יראה מוזר וכדאי לו להוריד גם את השיער שמעל הזין. הוא הוריד את המכנס ונשאר עם תחתונים, משך אותם למטה עד לאיפה שמתחיל הזין ואני המשכתי לגלח. באיזשהו שלב, כשהגעתי לצדדים וצריך להוריד יותר תפסתי בעלות והזזתי את התחתונים עד שחצי מהזין שלו היה בחוץ.

Behind every great man…. Art Print by Coeurdart

אמרתי לו שאני לא יכול לעבוד ככה ושבצבא כבר כולם מתקלחים ביחד ומה הבעיה?

אז הוא הוריד גם את התחתונים. לא עמד לו. אני לעומת זאת הייתי ברעידות עם זיקפת על חלל. הוא החזיק והזיז את הזין והביצים כדי לעזור לי לגלח את האזור, אבל אני שיחקתי אותה מגושם, אמרתי לו 'תזיז את היד' ופשוט הזזתי לו בעצמי את החבילה מצד לצד.

אחרי זה עברתי לביצים וכשזה הסתיים ניקיתי מהרצפה את השיערות עם מטאטא. לא היה לי אומץ להציע לו או לנסות לעשות איזשהו צעד. הייתי ממש מתוסכל, עברנו לסלון והצעתי לו לשחק ששבש.

חבר ילדות

Pas Fumer Art Print by Coeurdart

הוא הפסיד איזה פעמיים ואז אמרתי לו בצחוק שאם הוא ינצח אני אמצוץ לו. הוא אמר לי כזה, אתה עם השטויות… בקושי רב הצלחתי באמת להפסיד לו, שיחקתי אותה ואמרתי לו שאני לא מאמין שזה קרה, אני אעמוד בהסכם שעשינו, אבל אני מוכן רק עם קונדום.

הוא אמר שלא צריך. כששאלתי אותו למה הוא אמר שלא יעמוד לו וזה לא מגרה אותו, הבטחתי לו שהוא יגמור תוך דקה ואם לא, אז אני אמצוץ לו עוד פעם וחוץ מזה כבר ראיתי לו את הזין אז אין במה להתבייש. הוא התעקש בלי גומי אני רק רציתי לעשות את זה כבר אז ויתרתי לו והלכנו לחדר.

הוא נשכב על הגב, הורדתי לו, שוב, את המכנסיים והתחתונים.

Home Art Print by Iuri-Art

לא עמד לו בכלל כשהתחלתי למצוץ לו ואז הוא אמר שזה מרגיש בול כמו שפתיים של בחורה.

עכשיו, עד שם שנינו בתולים, בלי חברות והוא עדיין לא גמר מאוננות רק בחלומות רטובים. פתאום נעמד לו ממש חזק, הוא התחיל להתרגש ולמלמל ״זה יוצא״, המשכתי למצוץ אותו עוד קצת עד שהוא אמר שהוא גומר. הרמתי את הראש והסתכלתי עליו, הוא השפריץ כמות ולמרחק שלא היה לי בחיים.

Hasta la última gota Art Print by Coeurdart

אחרי איזה 3-4 שפריצים לא התאפקתי והחזרתי את הראש אל בין הרגליים שלו ואת הזין שלו אל בין השפתיים שלי .הוא השפריץ לי פעמיים בפה עד שהבנתי מה שאני עושה ופתאום התביישתי.

כשהרמתי שוב את הראש, הוא המשיך עדיין להשפריץ ואז הוא פרץ בצחוק חזק של שחרור. זאת היתה הפעם הראשונה שלי וגם שלו, הוא היה חבר ילדות שלי, פנטזיה של שנים, שהוא בכלל בהכרה כשהוא גומר.

Hombre Art Print by Coeurdart

הוא הלך הביתה ובא למחרת שוב

אמר שאני חייב לו פעם, הוריד את המכנסיים ואמר לי שהוא יעזור לי והתחיל להעמיד אותו. חשבתי שאני בחלום, כל מה שפנטזתי עליו קורה. התחלתי למצוץ לו והוא דיבר אליי כמו אל בחורה ״כן, תמצצי לי״ אהבתי את ההרגשה שאני מענג אותו והוא מתייחס אליי ככה. אחרי חצי שעה הפה שלי כאב והוא לא גמר.

חבר ילדות

NATE & NICK, Nude Men by Frank-Joseph Art Print by FrankPaintsDudes

היו עוד כמה פעמים של נסיונות שהוא לא גמר בהם וההתלהבות שלו ירדה.

שנינו כבר השתחררנו מהצבא התחלנו לעבוד והוא התחיל להשמין אבל ממש. בערך 120 ק״ג. זה לא הפריע לי כי מה שמעניין אותי זה הזין שלו.

What? Art Print by Mavekk

בכיפור אחד הוא בא אליי.

כולם אצלי ישנו ושכנעתי אותו שאני אנסה למצוץ לו כי אני חייב לו גמירה אחת ואני מאמין שהוא יגמור, הוא לא ממש היה בעניין בהתחלה אבל הסכים. שאל אותי איפה אם הוא יגמור איפה להשפריץ ואמרתי לו שיגמור בפה ואני אלך לירוק את זה בשירותים. הוא הסכים והתחלתי למצוץ ואחרי איזה 10 דקות הוא אמר ״מוכן? זה יוצא״ הרגשתי איך הזין שלו מתקשה בבת אחת והוא השפריץ לתוך הפה כל הפה שלי היה מלא בזרע שלו.

Taste It Art Print by Coeurdart

יש משהו בשפריצים החמים והמרקם הקרמי ואין לזה ריח של שפיך כשהוא גמר בפה הרגשתי גם את הזין שלו מפמפם את בכל שפריץ ויש בזה משהו רומנטי בזה שהוא לא יכול לשלוט ממשהו שאני גרמתי לו. אחרי שהוא גמר הלכתי לשירותים וכמובן שבלעתי את זה. היתה כמות ממש גדולה וזה קצת היה לי תקוע אבל הרגשתי שהתקרבתי לאלוהים ביום הזה.

How Will I Know If He Really Loves Me? Art Print by Coeurdart

גם אחרי זה לקח איזה שנה שהמצאתי כל מיני התערבויות שתהיה סיבה למצוץ לו. בנתיים הוא התחתן בשידוך וגם אני הכרתי מישהי ולא הצלחתי לעצור את זה. לא היו הרבה הזדמנויות, אבל כשהיתה הזדמנות לא הצלחתי להתאפק הייתי מתקשר אליו שיבוא.

הינו נפגשים פעמיים בשנה בערך.

הוא עבד באיזה מחסן ואני התחלתי לעבוד בהייטק. פעם אחת שנפגשנו הוא גמר יחסית מהר ואז אמרתי לו שפשוט ימשיך לשכב, ניקיתי אותו מכל השאריות זרע מסביב לזין והמשכתי למצוץ לו. אחרי איזה 20 דקות הוא גמר לי שוב בפה והפעם השארתי לו כסף. תמיד היתה לו משיכה לכסף. חירמן אותי שאני משלם לו בשביל למצוץ לו והבנתי שאני בסוף רוצה להיות הזונה שלו, כלי קיבול לזרע שלו ושיעשה בי מה שהוא רוצה.

Get Ready… Art Print by Jarrod Vandenberg

במפגש אחד הוא סיפר לי שהוא הלך לזונה טרנס ושהזונה זיינה אותו בתחת וזה היה ממש כיף.

ידעתי שהוא משקר וזאת הדרך שלו לשכנע אותי שהוא יזיין אותי. אני הייתי מאונן עם המחשבה שהוא מזיין אותי אז ישר אמרתי לו שאם זה כיף אני רוצה גם. הבאתי שמן תינוקות העמדתי לו את הזין והוא ניסה לדחוף יחסית מהר ובתנועות קצת אגרסיביות זה לא נכנס, הרגשתי שהוא קורע אותי, יש לו זין מאד עבה. שטפתי לו את הזין ומצצתי לו.

בבית אחרי כמה ימים עשיתי אמבטיה עם גזר מקולף מרחתי עליו וזלין ונשכבתי באמבטיה. לאט לאט התחלתי להחדיר את הגזר, באיזו נקודה הוא הפך להיות עבה וזה כאילו נתקע אבל המשכתי לדחוף לאט עם לחץ עדין וקבוע ופתאום זה נכנס כל הדרך.

הייתי מאושר כי ידעתי שזה אפשרי.

לא נהנתי מהחדירה אבל אוננתי באמבטיה. פנטזתי שהוא מזיין אותי וגמרתי ממש חזק.

חבר ילדות

Take Me Art Print by Jarrod Vandenberg

בפעם הבאה שנפגשנו אחרי שמצצתי לו ועמד לו ממש חזק מרחתי לו וזלין ואמרתי לו שאני רוצה שהוא יזיין אותי. הכנסתי 2 אצבעות והרחבתי את החור שלי, פתחתי את האצבעות ונעמדתי עם פנים אל הקיר והבלטתי את התחת הוא נעמד מאחורי, התכופף אני כיוונתי את הזין והוא דחף כשהוא התחיל עם התנועות המהירות אמרתי לו שלא יזוז ורק אתן קונטרה, לאט לאט הרגשתי שזה כל פעם מתקדם עוד קצת עד שהוא נכנס לגמרי.

Ragazzo in erotismo Art Print by Coeurdart

לא התאפקתי וגנחתי כמו זונה

כן תזיין אותי, איזה זין גדול, כאלה. ביקשתי שהוא יזיין אותי עמוק ולאט, אז הוא הכניס עד הסוף וזז ממש לאט. אחרי איזה 2 דקות הוא אמר שהוא קרוב ושאל איפה לגמור. אמרתי לו שלא יעיז לגמור עכשיו ושיזיין אותי, ידעתי שהוא לא יתאפק אבל נהנתי מהסיטואציה שהוא לא שולט בגמירה שלו או צריך להתרכז בשביל לגמור.

אחרי 20 שניות הוא אמר שהוא גומר. הרגשתי את היד שלו רועדת על המותן שלי בחוסר שליטה. הוא הוציא את הזין וכל הזרע נשפך ממני. גם כשהלכתי לאמבטיה טפטף ממני הזרע שלו.

חבר ילדות

Los Amantes Art Print by Coeurdart

חבר ילדות 15 שנה.

זה היה הזיון הראשון שלנו.

חבר ילדות

Dirty Boys Art Print by Jarrod Vandenberg

אני נהנה לשרת אותו ופחות מעניין אותי אם גמרתי ממנו או לא. כמעט בכל המפגשים אני משרת אותו היו רק 2 מפגשים שאני גמרתי ממנו, בכל השאר אני מוצץ או שהוא מזיין אותי.

מצד שני אחרי שהוא גומר הוא מאבד עניין וזה טבעי ואני רק מתחמם יותר, אז זאת היתה התערבות קטנה שהשפילה אותי יותר ואהבתי את זה. אהבתי את ההשפלה הזאת. זה שהוא עובד במחסן ולא אטרקטיבי ואני משרת אותו מחזק את התחושה.

Last moment Art Print by Mavekk

הוא חבר ילדות אבל היום אין לי שום עניין איתו מלבד למצוץ ממנו כל טיפת זרע שאני יכול.

הוא לא מעניין אותי ברמה האינטלקטואלית, תחומי עניין וכו. מצד שני אין לו הרבה חברים אז לפעמים אני גם מדבר איתו סתם. אבל בגדול לא נפגשנו מאד שהתחיל הקטע לסתם פגישה חברית. אבל אם הוא צריך עזרה בדברים אז אני עוזר לו במה שצריך.


תמיד בסקס אני מעדיף להעניק מאשר לתת, לשרת אותו נותן לי מקום של להוריד ממני אחריות, אפשרות להחליט ומרגיש הכי קל וחסר משקולות של היום יום.


הסיפור חבר ילדות נכתב במיוחד לתא הוידוי של Couple of Pleasures.


רוצים גם אתם לספר לנו את הסודות הכי כמוסים שלכם, את הוידויים הכי אינטימיים? תרגישו חופשי לכתוב לנו לדיאם. הסודיות מובטחת ופרסום הסיפורים יתבצע רק על פי בקשתכם. חבר ילדות נכתב לתא הוידויים, אבל עוד סיפורי צייצנים תוכלו למצוא במדור פיד לילה.

גילוי נאות: התמונות המלוות את הסיפורים באתר הן של אמנים עצמאיים וקולגות מרחבי העולם , אנחנו אוצרים אותם באהבה. כל רכישה של פריטי האמנות תומכת באמנים וגם מזכה אותנו בסכום פעוט שמסייע לנו להמשיך ליצור עבורכם את התכנים הכי שווים שאנחנו יכולים.

פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page